Ndërron jetë nga koronavirusi babai i Khabib Nurmagomedovit, Vladimir Putini kishte kërkuar trajtim të veçantë për të

Babai i Khabib Nurmagomedovit, Abdulmanap Nurmagomedov (57), ndërroi jetë si rezultat i koronavirusit dhe problemeve të zemrës, që kishte pasur që nga mesi i majit.   Sipas mediave ruse, Abdulmanapi … Read More